
Інтерактивна м'яка іграшка "Пухнасті друзі" M 5952 I
1 369 ₴
- В наявності
- Код: M 5952 I BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тварина M 5952 I UA ведмедик, 31см, сенсорний, музика-звук (укр), пісні, клипає очима, реаг.на аксесуари, на бат,в кор,24,5-39,5-18см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Відтворення звуків/фраз людей, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Мови | Український |
| Ширина | 16 см |
| Довжина | 13 см |
| Висота | 27 см |
| Вага | 600 г |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Ні |
| Функція автоматичного відключення | Ні |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 369 ₴

