
Футбол настільний дерев'яний XJ6012
1 136 ₴
- В наявності
- Код: XJ6012 BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футбол XJ6012 дерев'яний, на ніжках, на штангах, 53-31-15см, в кор-ці, 44-31-9см
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Довжина | 690 мм |
| Основні | |
| Виробник | Joy Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Тип | Настільний футбол |
| Стан | Новий |
| Матеріал опор столу | ДСП |
| Колір ігрового поля | Зелений |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Матеріал столу | Дерево |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 360 мм |
| Довжина упаковки | 700 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 136 ₴
- Спосіб упаковки: плівка.

