
Інтерактивний Ведмедик M 6215
959 ₴
- В наявності
- Код: 6215 BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
інтерактивний Ведмедик M 6215 I UA ,
Розмір 24см.
Має єфекти: музика-звук(укр), пісні, віршик, сенсорний, реагує пляшечку.
Матеріал плюш,
працює на бат-ці
Розмір в кор-ці, 22-22,5-13,5см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Мови | Український |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Ні |
| Функція автоматичного відключення | Ні |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 959 ₴

