
Коляска для ляльок Melogo 9695
3 199 ₴
- В наявності
- Код: 9695VK
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коляска 9695 призначена як для дому так і вулиці
Приємне забарвлення
Можливість встановлення колиски обличчям до себе та від себе
Перекидна ручка
Сидіння розкладається у двох положеннях (від лежачи до сидячи)
Можливість використання колиски як переноски
До набору входить:
-коляска;
-сонцезахисний козирок;
ремі безпеки
-кошик для іграшок із текстилю;
-чехол на люльку;
-ручка для положення сидячи в колясці.
Ручка коляски регульована, прогумована
Висота коляски від ручки до підлоги: 82 см
Розмір коляски в розкладеному вигляді: 68 x 70 x 35 см
Кількість коліс: 4 шт
Передні колеса поворотні
Колеса виготовлені з ПУ
Матеріал: метал + тканина
Коляска упакована в коробку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Melogo |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал коляски | Текстиль, Метал |
| Колір | Рожевий |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Складна конструкція | Так |
| Регульована ручка | Так |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 680 мм |
| Висота | 700 мм |
| Вага | 2900 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 199 ₴
- Спосіб упаковки: плівка




