
Велобіг "CORSO 12" 0228-76 надувні колеса
1 368 ₴
- В наявності
- Код: 0228-76 Ig
- +380 (68) 734-67-15Telegram
Дитячий велобіг "Corso" стане наступним кроком після толокару до дорослого двоколісного велосипеда!
Яскравий і якісний велобіг із барвистими написами обладнаний зручним сидінням, великими колесами та міцною рамою, що дає змогу його використовувати тривалий час і забезпечує малюкові комфортне безпечне катання.
Велобіг виготовлений у формі двоколісного велосипеда. Однак, на відміну від нього, у велобігу немає педалі та ланцюга.
Ця особливість і визначає принцип катання на ньому, який схожий на їзду на толокарі. Єдиним відмінністю є той факт, що, сидячи на велобігу та відштовхуючись ніжками від землі, необхідно тримати рівновагу.
Рама цієї моделі виготовлена з міцної сталі. Колеса біговела надувні, затискач керма металевий, а сидіння виготовлене зі шкірозамінника.
Кермо в цього біговела не обладнане ані дзвінком, ані гальмом. Він так само, як і сидіння, регулюється за висотою, що дасть змогу підлаштувати велобіг під кожну дитину індивідуально.
Характеристики
Довжина велобігу — 82 см;
Висота сидіння від підлоги — 43 см; розміри сидіння — 20х13 см;
Висота керма від підлоги — 61 см, довжина керма — 43 см;
Колеса — 2 колеса, діаметр — 28 см (приблизно 12”), ширина — 5 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Зелений |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Вага | 3 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 368 ₴

