
Портативна колонка Bells Bells, TM TEG
453,25 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 8054-08
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна колонка Bells виготовлена з пластику з металевим фарбуванням, залізна сітка. В комплекті 1 кабель для зарядки Type-C. Бездротова технологія: Bluetooth версія 5.2. Діапазон Bluetooth: ≥ 10M. Вбудований акумулятор на 800 мАг. Час зарядки: 3-4 години. Час роботи: 2-3 години. Потужність: 3W x 1. Співвідношення сигнал/шум: ≥ 75 дБ. Функція: Bluetooth, гучний зв'язок.
Індивідуальна упаковка:картонна коробка
Вага: 221 грам
Група нанесення: гравіювання, УФ друк
Матеріал: Пластик, силікон
Розмір: 80 x 80 x 62 мм
Спосіб зарядки:USB-TypeC
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TEG |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Моно |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Особливості | Функція гучного зв'язку |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 60 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Вага | 0.221 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 453,25 ₴




