
Дитячий синтезатор піаніно з мікрофоном і USB MQ860
2 799 ₴
- В наявності
- Код: MQ860 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий синтезатор піаніно з мікрофоном і USB
Дитячий синтезатор MQ-860 - це многофункциональний музичний інструмент для дітей віком від 3-х років. Синтезатор MQ-860 з клавішами і мікрофоном, у який можна співати караоке. Працює піаніно MQ-860 від 6-ти батарей АА (у комплект не входять, їх потрібно придбати окремо) і від сети 220V.
Характеристики:
- 6 демо мелодій;
- 61 клавіша;
- 16 тонів;
- 100 ритмів;
- 5 наголосів;
- звукові ефекти;
- запис/відтворення;
- регулювання гучності;
- мікрофон;
- USB
- функція навчання
- два великих динаміка
- світлодіодний дисплей
- стереовихід
- Відтворення МР3-файлів
Розмір упаковки: 95,5х34х14 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MQ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Синтезатор |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 630 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 1000 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴

