
Кухня для ляльки барбі 323-21
927 ₴
- В наявності
- Код: 323-21 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Іграшкова кухня для ляльок 323-21
"Кухня для ляльок 323-21" - це цікава та функціональна іграшка, спеціально створена для гри з ляльками. Вона має яскравий дизайн та всі необхідні елементи для приготування уявних страв: плиту, духовку, раковину, холодильник. Всі меблі та аксесуари виконані в масштабі, що підходить для іграшкових ляльок, що робить ігровий процес ще більш реалістичним.
Розмір кухні 48*36*8 см
Розмір упаковки 50*38*9 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Іграшкові меблі |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 330 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | від 3х років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 927 ₴

