
Набір меблів для барбі Кухня 221L8
646 ₴
- В наявності
- Код: 221L8L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір меблів для барбі Кухня 221L8
Меблі для ляльки 22118- чудовий набір зі звуковими та світловими ефектами, з яким гра з улюбленими ляльками Вашої маляти станемо цікавішою та захоплюючою.
До нього входить: кухня, мікрохвильова піч, стіл, стільці, продукти
Всі двері в кухні відчиняються. Набір виконаний у ніжних приємних кольорах, всі деталі дуже реалістичні та добре опрацьовані. Набір можна доповнити іншими наборами цієї серії.
Запакований набір у картонну коробку.
Матеріали виготовлення: пластик.
Працює від батарейок
Розмір упаковки: 40-33,5-10 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Іграшкові меблі |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 330 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | від 3х років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 646 ₴

