
Игровой набор для уборки A 5928
1 199 ₴
- В наявності
- Код: A 5928 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігровий набір Sweet Home з пилососом і аксесуарами подарує дитині можливість відчути себе справжнім помічником у прибиранні. Пилосос працює від батарейок, має підсвічування та реалістично імітує роботу справжнього приладу. У комплект також входить зручний візочок і різні аксесуари для прибирання, що робить гру ще цікавішою та правдоподібною.
Особливості:
- пилосос працює від 3 батарейок типу АА (в комплект не входять);
- реалістична імітація роботи та підсвічування;
- яскравий ігровий візочок на колесах;
- аксесуари у комплекті: відро, швабра, щітка для підлоги, ручна щітка, губка, ігрові пляшечки зі "засобами для прибирання", совок;
- сучасний дизайн у яскравих кольорах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір для прибирання |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 9 |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 290 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 510 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴

