
Детская игрушечная бензопила 19344
549 ₴
- В наявності
- Код: 19344 L
- +380 (68) 734-67-15Telegram
Хто не хоче бути як тато? Сильним, надійним майстром на всі руки? Ця іграшкова бензопила від ТМ "WToys" стане першим інструментом вашого малюка! Іграшка виконана із максимальною реалістичністю та увагою до деталей, але при цьому вона є повністю безпечною для малюка. Пила симулює звуки роботи реального інструменту, а її ланцюг із м’якими негострими лезами реалістично обертається. З цим інструментом дитина не тільки розвине свою увагу та фантазію, але й попрактикує свою координацію рухів у процесі цікавої та пізнавальної гри.
Особливості:
- ланцюгова пила з рухливими елементами;
- відмінна деталізація;
- тематичне забарвлення;
- рухливий ланцюг із зубцями;
- імітація звуку роботи справжньої пили;
- працює від 3 батарейок типу АА (до комплекту не входять);
- виконана з міцного пластику;
- розмір іграшки: 40х11х15 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Майстерня, набір інструментів |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 400 г |
- Ціна: 549 ₴

