
Лялька з вбранням DEFA 8402-BF
439 ₴
- В наявності
- Код: DEFA 8402 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лялька-принцеса Defa 8402-BF
Прекрасна дитяча лялечка у королівському вбранні сподобається тим дівчаткам, які люблять грати у "принцес".
Висота ляльки: 30 см;
Матеріал: пластик;
Розмір упаковки: 32 - 6 - 20 см;
Паковання: коробка;
Вікова категорія: 3+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defa |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 28 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 710 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Діаметр упаковки | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439 ₴
- Спосіб упаковки: картон,пленка

