
Дитячий ігровий набір військового 899-19F
895 ₴
- В наявності
- Код: 899-19L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий ігровий набір військового 899-19F
Це чудовий подарунок для хлопчика!
Розмір у коробці: 58,5-40-11см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Військовий, пірат, лицар |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 11 |
| Колір | Зелений |
| Упаковка | Демонстраційно-відкрита |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Висота | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴

