
Трансформер на радіокеруванні ТТ661
1 459 ₴
- В наявності
- Код: 661 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трансформер на радіокеруванні – це унікальна іграшка, яка володіє цікавим функціоналом.
За допомогою пульта машинка дистанційно перетворюється на робота і навпаки. Управління функціями іграшки здійснюється за рахунок пульта.
Машина-трансформер працює акум. батареї 3.7 V, заряджається через USB - кабель, пульт працює від батарейок типу "АА". (не входять до комплекту).
Комплектація:
- робот-трансформер
- акумулятор
- USB-заряджання
- пульт управління
Розмір упаковки: 30 × 21 × 33 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Персонажі | Роботи трансформери |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 170 мм |
| Висота упаковки | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 459 ₴





