
Дитячий музичний горщик Tega PO-043-118
519 ₴
- В наявності
- Код: PO-043-118L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Деякі батьки погодяться, що привчати дитину до горщика - не завжди легкий і приємний процес. Насамперед, дуже важливо знайти горщик, який сподобається дитині. Тому при виборі важливо враховувати його думку, щоб йому було приємно користуватися горщиком. Саме тому виробники намагаються зацікавити дитину, створюють музичні вставки і елементи, які зроблять процес використання горщика цікавим.
Горщик-крісло Tega ергономічний, враховує всі анатомічні особливості дитини, тому на ньому зручно проводити тривалий час, він не стомлює малюка. А весела музика веселить і розважає під час користування.
Характеристики:
- Виготовлений з високоякісного матеріалу.
- Прикрашений незмивною графікою, виконаної в сучасній технології IML
- Він має високу спинку, знімну вставку і накладку.
- Музичний елемент.
- Нековзні ноги гарантують безпеку використання.
Розмір (ДхШхВ): 30х31х32 см
Виробник: Tega, Польща.
Рекомендовано для дітей з 6 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tega Baby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Горщик класичний |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 31 см |
| Висота | 32 см |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 519 ₴

