
Дитячий пневматичний автомат Калашникова 1093E
1 058 ₴
- В наявності
- Код: 1093L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий ігровий автомат 1093E - це цікава інтерактивна іграшка, яка подарує дитині масу позитивних емоцій і дозволить відчути себе справжнім стрільцем. Іграшка працює від батарейок типу «таблетка».
Запакована в барвисті коробки - ідеально підходить для подарунка.
Характеристики:
- Модель: 1093E
- Тип: дитячий ігровий автомат
- Висота: 87 см
- Матеріал: пластик
- Особливості: лазерний приціл
- Снаряди: пластикові кульки
- Живлення: батарейки таблеткового типу
- Призначення: для активної гри вдома
- Комплектація: автомат, кульки, лазер, упаковка
- Паковання: барвіста коробка
- Рекомендований вік: від 3 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Метал |
| Тип боєприпасів | Пластикові кулі |
| Колір | Коричневий |
| Максимальна дальність стрільби | 50 м |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 840 мм |
| Ширина упакування | 270 мм |
| Висота упаковки | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 058 ₴

