
Набір для малювання MK 5386-1
659 ₴
- В наявності
- Код: MK 5386-1L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір для творчості MK 5386-1, фарби, олівці, фломастери, віск.крейда, скріпки, 2 види, чемодан, пакет,53,5-28,5-5,5 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Малювання |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 38 см |
| Ширина | 5 см |
| Висота | 29 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 659 ₴

