
Дитяча скарбничка Сейф із паролем MK 4626
615 ₴
- В наявності
- Код: MK 4626Ig
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча скарбничка у формі сейфа буде цікавим подарунком для дитини.
У скарбничці є отвори як для монет, так і для купюр. На дверцятах сейфа є кодовий замок.
Набравши правильну комбінацію, можна відчинити дверцята сейфа.
Є світлові та звукові ефекти (під час відчинення/зачиняння дверцят).
Іграшка зроблена з якісних і безпечних матеріалів.
Тип живлення — 3 батарейки типу АА (до комплекту не входять
- Матеріал — пластик
- Паковання — Демонстраційно-відкрита
- Вік — від 3 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластмаса |
| Тематика виробу | День народження |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 615 ₴

