
Конструктор для дівчаток M38-B1267 (451 детель)
784 ₴
- В наявності
- Код: M38-B1267BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктор для дівчаток — прекрасна розвивальна іграшка. Гарний дитячий конструктор відкриває простір для творчості, дає дитині можливість проявити свої здібності та допомагає розвивати їх. Конструктори можуть покращувати дрібну моторику пальців у малюків, а в старших дітей — логіку та уяву, фантазію й розрахунок пропорцій, а також багато іншого.
У комплекті 451 деталь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 5 років |
| Тематика | Архітектурні споруди |
| Кількість деталей | 451 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Ширина упакування | 290 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 784 ₴
- Спосіб упаковки: плівка

