
Радиоуправляемый спортивный катер CR1990
356 ₴
- В наявності
- Код: CR1990 BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Катер CR1990 р/к 2,4 G, розмір 26 см, 2 кольори, працює на батарейках , поставляєтся в коробці розміром : 27 х 7 х 8,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Катер |
| Вікова група | Від 5 років |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 25 м |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 7 В |
| Ємність акумулятору | 700 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Розміри | |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 500 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 356 ₴

