
Снайперська гвинтівка AWM конструктор 1628 деталей Mould King 14010
2 879 ₴
- В наявності
- Код: 14010 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Снайперська гвинтівка AWM конструктор 1628 деталей Mould King 14010
Конструктор Mould King 14010 це реалістична модель снайперської гвинтівки, що складається з 1628 деталей. Деталізоване складання, рухомі елементи та ефектний зовнішній вигляд роблять цей набір чудовим вибором для любителів збройових моделей та технічних конструкторів.
Характеристика
1628 деталей
у наборі кулі, гвинтівка конструктор стріляє
пістолет у зібраному вигляді 118x7x27 см
розмір упаковки 56x31x7 см
Масштаб 1:1
Вік: від 8 років
Виробник: Mould King
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 5 років |
| Тематика | Військова, історична |
| Кількість деталей | 1628 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Вага | 800 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Ширина упакування | 330 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 879 ₴


