
Дитячий ігровий намет 333-45 Супер Герої
517 ₴
- В наявності
- Код: 333-45L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий намет із малюнком Супер Героїв
Якісна, проста в установленні
Подарує Вашій дитині масу позитивних емоцій
Розмір намету 74 х 74 х 94 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Будиночок |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Червоний |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 1100 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Вага | 2 кг |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 517 ₴

