
Баскетбольне кільце на стійці 1326 (висота 165 см)
1 758 ₴
- В наявності
- Код: 1326L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Баскетбольне кільце на стійці (метал) 165 см.
Щит (пластик, 55,5 х 35 см, кільце(метал) 28 см, сітка, м'яч, насос.
2 кольори
У коробці 37 х 57 х 13 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип гри | Баскетбол |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 550 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Висота | 1650 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 280 мм |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Діаметр упаковки | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 758 ₴

