
Каталка з мильними бульбашками FM 888
729 ₴
- В наявності
- Код: FM 888L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталка з мильними бульбашками "Лошадь". FH 888 Генератор для пускання мильних бульбашок у формі каталки. Дуже кумедно котити конячку та бачити безліч бульбашок, що вилітають. До того ж така іграшка допоможе малюкові зробити перші кроки впевненішими. Крім запуску бульбашок іграшка доповнена світловими та звуковими ефектами, а також махає крилами. У наборі запаска з мильною рідиною (2 пляшечки). Працює від 3 батарейок типу «АА» (до комплекту не входять). 2 кольори
Розмір каталки: 30-11-44 см
Розмір коробки: 38-13-31 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Салатний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Висота | 480 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 729 ₴


