
Навчальна Play Smart Кермо Штурвал 2295
589 ₴
- В наявності
- Код: 2295L
- +380 (68) 734-67-15Telegram
Музична гра «Штурвал» призначена для розваги та навчання. Іграшка сприяє розвитку в малюків віком від півтора років ряду позитивних навичок.
Гра являє собою кермо з приладовою панеллю та зі всілякими кнопками, які відповідають за ті чи інші функції.
Кермо дасть змогу малюкові почуватися справжнім водієм. У центрі іграшки розміщений важіль перемикання швидкостей, зверху від нього — кнопки повороту вліво та вправо. З боків від важеля ви знайдете клавіші вмикання сигналу швидкої допомоги та поліцейської машини або музики. Для увімкнення іграшки необхідно натиснути на кнопку ключа запалювання.
Іграшка має функцію енергоощадження й автоматично вимикається в тому разі, якщо її не використовувати впродовж 20 хвилин.
Працює від 3 батарейок типу АА (1.5 В).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Виробник | Play Smart |
| Розміри | |
| Діаметр | 280 мм |
| Вага | 200 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Ширина упакування | 260 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
- Ціна: 589 ₴
- Спосіб упаковки: картон, плівка

