
Музчне кермо Маленький водій 1192 F
399 ₴
- В наявності
- Код: 1192 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця іграшка розвивальна, зроблена як справжня автомобільна керма. Це дуже яскрава та барвиста іграшка, що сприяє розвитку колірного сприйняття дитини. Оригінальна дитяча розвивальна іграшка відтворює безліч різноманітних мелодій, а також видає химерні звуки. Малюкові варто лише натискати потрібні кнопочки, і музичне кермо співатиме для нього гарні веселі мелодії. Крім цього, іграшка виготовлена з якісного міцного пластику, який може витримати будь-які падіння й удари. До того ж кермо можна закріпити в колясці під час прогулянки на свіжому повітрі, щоб малюку було веселіше гуляти на вулиці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Фіолетовий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Діаметр | 280 мм |
| Вага | 200 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Ширина упакування | 260 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴
- Спосіб упаковки: картон, плівка

