
Дитячий ігровий Автомат 007A на акумуляторі
779 ₴
- В наявності
- Код: 007L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий ігровий Автомат 007A на акумуляторі
Дитячий ігровий Автомат 007A - це іграшковий пристрій для дітей, що є ігровим автоматом. Його розмір складає 65 см. Для роботи грального автомата необхідний акумулятор, який постачається в комплекті.
Основний ігровий елемент – це стрілянина присосками. Присоски приліплюються до гладких поверхонь і легко відклеюються, що робить гру безпечною та нешкідливою для дітей.
В цілому, Автомат 007A призначений для розваги дітей, дозволяє їм весело провести час, залучаючись до маленьких ігрових сценаріїв та пригод.
Характеристика
Розмір 65 см
Працює від акумулятора
USB зарядний пристрій
присосками 10 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які патрони |
| Колір | Різні кольори |
| Максимальна дальність стрільби | 10 м |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Ширина упакування | 220 мм |
| Висота упаковки | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 779 ₴


