
Бластер зі світлом та звуком RF226C
299 ₴
- В наявності
- Код: RF226L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Іграшковий пістолет Бластер зі світлом та звуком RF226C
Бластер RF226C – це іграшковий пістолет зі світловим та звуковими ефектами. Він надає дітям можливість весело грати в сценарії, що інтригують. Бластер оснащений яскравими світлодіодами, що створюють захоплюючий світловий ефект при кожному пострілі, а також звуковими ефектами, які додають реалізму ігровому процесу. Легкий і зручний, цей іграшковий бластер приносить радість та уявні пригоди дітям будь-якого віку.
Рекомендований вік: з 3 років
Матеріал: пластик
Розмір упаковки: 26,5x19,5x4 см
Розмір іграшки: 25 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пістолет |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Лазерний приціл, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Ширина упакування | 260 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴

