
Лялька на мотоциклі DEFA 8246
553 ₴
- В наявності
- Код: 8246 BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лялька на мотоциклі DEFA 8246
Розмір ляльки 28 см
мотоцикл 27 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defa |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 28 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Ширина упакування | 340 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 553 ₴
- Спосіб упаковки: картон,пленка

