
Конструктор SLUBAN Рожева мрія M38-B0722 (212 деталей)
579 ₴
- В наявності
- Код: M38-B0722BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Деталі добре з'єднуються, конструктор екологічно безпечний для дітей.
Розмір коробки: 38 х 57 х 9см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Архітектурні споруди |
| Кількість деталей | 212 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 570 мм |
| Ширина упакування | 380 мм |
| Висота упаковки | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 579 ₴
- Спосіб упаковки: плівка

