
Конструктор SLUBAN M38-B1057 (287 деталей)
768 ₴
- В наявності
- Код: M38-B1056BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктор — прекрасна розвивальна іграшка. Гарний дитячий конструктор відкриває простір для творчості, дає дитині можливість проявити свої здібності та допомагає розвивати їх.
Конструктори можуть покращувати дрібну моторику пальців у малюків, а в старших дітей — логіку та уяву, фантазію й розрахунок пропорцій, а також багато іншого.
287 деталей
Коробка 47,5 x 33 x 7 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Архітектурні споруди |
| Кількість деталей | 287 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 490 мм |
| Ширина упакування | 380 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 768 ₴

