
Іграшковий трейлер автовоз динозавр 866-106
519 ₴
- В наявності
- Код: 866-106VK
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Іграшковий автовоз потішить шанувальника машин. Автовоз має кабіну та довгий відкритий 2-поверховий причіп. Розмір машинок — 7х3х3 см. Виготовлене з якісного та міцного пластику. Для дітей від 3 років.
Паковання: Коробка
Вага в упаковці: 890 г
Габарити без паковання: 8 х 50 х 14 см
Страна виробник: Китай
Матеріал: Пластик
Комплектація Автовоз, 6 машинок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автовоз |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Ширина упаковки | 100 мм |
| Довжина упаковки | 585 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 519 ₴

