
М'яка іграшка інтерактивна плюшева M 5952
1 374 ₴
- В наявності
- Код: M 5952BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'яка іграшка інтерактивна плюшева M 5952
Розмір 30 см.
Функції музичних ефектів, звукові ефекти українською мовою, пісні, моргає очима, реагує на дотик
Матеріал плюш
Працює на батарейці
Постачається в коробці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Мови | Український |
| Ширина | 13 см |
| Висота | 31 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Ні |
| Функція автоматичного відключення | Ні |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 374 ₴
- Спосіб упаковки: картон,пленка

