
Гараж для машин паркінгу 660-A88
539 ₴
- В наявності
- Код: 660-A88BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гараж для машин паркінгу 660-A88 2 поверхи, джип/вертоліт-метал, фігурка 9 см, 39 деталей, розмір у коробці, 39,5 х 25,5 х 8 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 450 мм |
| Довжина упаковки | 410 мм |
| Висота упаковки | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 539 ₴

