
Дитячій пилосос LS8801Q
615 ₴
- В наявності
- Код: LS8801BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячій пилосос LS8801C
Розмір 31см.
В комплекті 2 насадки, пінопластові кульки.
Працює на на батарейках.
Поставляєтся в коробці, 42-20,5-11см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитяча побутова техніка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Бірюзовий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 615 ₴

