
Ігровий набір Касовий апарат 7162-1
1 084 ₴
- В наявності
- Код: 7162-1 BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігровий набір Касовий апарат 7162-1
Ця іграшка стане для маленького шанувальника покупок чудовим подарунком.
Дитяча каса дає можливість оплати бензином і кредитною картою, зарахованих товарів через сканер і рахунок стискання.
Гра супроводжується світловими та звуковими ефектами.
До ігрового набору входить справжній калькулятор.
Всього в наборі 7162-1 16 предметів (3 пляшечки, монетки та продукти). Є голосовий супровід російською мовою. Відділення для грошей може відкриватися й закриватися.
Функція автоматичного вимкнення.
Іграшка працює від батарейок (3 штуки, не входять до комплекту).
Підійде для дітей від 2 років.
Розмір каси (разом зі сканером): 33-16-12 см.
Розмір коробки: 43-18-18 см.
Виробник: Joy Toy
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 16-20 |
| Колір | Бірюзовий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Висота | 160 мм |
| Вага | 700 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 084 ₴

