
Інтерактивна Собачка — робот 18011
1 589 ₴
- В наявності
- Код: 18011 Ig
- +380 (68) 734-67-15Telegram
Тепер у дитини завжди буде правильний компаньйон для ігор і веселощів. Неймовірний робопесик "Dexterity" — маленький магічний друг, який ніколи не залишить дитину без уваги та кожну хвилину буде стояти на сторожі гарного настрою малюків.
Цей маленький песик майже ніколи не стоїть на місці — він рухається з неймовірною легкістю й грацією. Він бігає, повертається, підіймає лапки й робить різні комічні рухи, що роблять його неймовірно кумедним.
Але ось ще один секрет: собачка може взаємодіяти з вами. Він реагує на ваші рухи долонями завдяки вбудованим сенсорним датчикам, розташованим на його грудях.
Разом із цією неймовірною іграшкою діти створюватимуть свої найкращі дитячі спогади.
Особливості:
- стильний і сучасний дизайн іграшки;
- функція розпізнавання жестів: рух уперед/назад, ліворуч/вправо;
- тривале натискання на голову тварини вмикає і вимикає її;
- коротке натискання на голову собачки зупиняє поточну дю й активує інші дії в довільному порядку;
- лапки тварини обладнані гумовими накладками для гарного щеплення з поверхнею;
- шарнірне з'єднання тулуба дає змогу іграшці грайливо виляти хвостиком і виконувати кумедні трюки;
- LED-підсвітка очей;
- собачка рухає очима, демонструючи свої емоції;
- відтворює звуки, музику, інструментальні мелодії, пісні англійською мовою;
- можливість регулювання гучності;
- демонстраційний режим;
- тип живлення — вбудований акумулятор;
- у комплекті представлений USB-кабель для заряджання;
- відсік для заряджання розташований під сенсорними датчиками;
- пульт керування працює від 2 батарейок "ААА" (не додаються).
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Висота | 25 см |
| Мови | Російська |
| Вага | 800 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Тварина |
| Ширина | 15 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Довжина | 27 см |
| Упаковка | |
| Ширина упакування | 300 мм |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Висота упаковки | 170 мм |
- Ціна: 1 589 ₴



