
Інтерактивний дитячий комп'ютер 7443
1 499 ₴
- В наявності
- Код: 7443BL
- +380 (68) 734-67-15Telegram
Інтерактивний дитячий комп'ютер допоможе дитині у навчанні та відверне її увагу від дорослих ґаджетів. В арсеналі іграшки можна знайти 35 навчальних функцій, а також 11 розвивальних ігор і 9 веселих мелодій. Ноутбук зовні майже не відрізняється від «дорослих» аналогів, має зручну клавіатуру та невеликий екран на панелі, що відкидається. Гучність мелодій і звукових ефектів можна регулювати за допомогою спеціальної кнопки, розташованої трохи вище клавіатури. Там само можна вибрати найзручнішу для навчання мову: російську, англійську або українську.
Комплект: ноутбук, комп'ютерна миша
Наявність батарейок: не входять до комплекту
Тип батарейок: 3 x AA / LR6 1.5V
Матеріал: пластик
Розмір упаковки: 39 x 25 x 5 см
Кількість функцій: 35
Кількість ігор: 11
Кількість мелодій: 9
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сортер |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 390 мм |
| Ширина упакування | 250 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
- Ціна: 1 499 ₴


