
Набір іграшок щенячий патруль WW-505
929 ₴
- В наявності
- Код: WW-505L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір героїв Цуценята рятувальники 7 героїв WW-505
Набір героїв "Цуценята рятувальники" WW-505 містить у собі сім'ї яскравих персонажів, кожен із яких готовий допомогти в складних ситуаціях. У наборі ви знайдете героїв, як-от Кремез, Маршал, Рокі, Зума, Скай, Райдер і Еверест. Вони готові вирушити в нові пригоди, виконувати завдання й рятувати день разом із вашою дитиною!
Розмір упаковки:
Довжина 24 см.
Ширина: 7 см.
Висота: 32 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 8 |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Ширина у зібраному вигляді | 250 мм |
| Висота в зібраному вигляді | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип | Автотрек |
| Упаковка | |
| Ширина упаковки | 260 мм |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Висота упаковки | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 929 ₴
- Спосіб упаковки: плівка

