
Інерційна машинка Служба порятунку JS 126
429 ₴
- В наявності
- Код: JS 126 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інерційна Служба порятунку у зручному масштабі 1:16. У іграшкової швидкої допомоги за допомогою кнопок на даху вмикається світло, звучить сирена та гарчить мотор. Іграшкові машинки працюють на фрикційній котушці — навіть з одного легкого поштовху модель набирає гарну швидкість, тримає чудове зчеплення з дорогою. Гумові покришки міцно встановлені на колесах, щоб малюк не зміг їх зняти. Іграшка машинка виготовлена з міцного пластику, чудово деталізована та ретельно промальована.
Особливості:
- Фрикційна котушка
- Світло, звуки сирени, мотора
- Відчиняються двері, фургон
- Прогумовані колеса
- Зручний масштаб
Комплектація
- Машинка зі вставленими батарейками — 1 шт.
- Модель: інерційна Швидка допомога зі звуком і світлом 116
- Матеріал: пластик
- Країна-виробник товару: Китай
- Комплектація: автомобіль
- Розмір: 224 х 97 х 119 мм
- Гарантія, міс: 0
- Тип: спецтехника
- Масштаб: 1:16
- Елементи живлення: 3 x AG13 (LR44)
- Виробник: Wenyi
- Стать: для дівчаток, для хлопчиків
- Вікова група: від 3 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wenyi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Швидка допомога |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 97 мм |
| Довжина | 221 мм |
| Висота | 119 мм |
| Вага | 400 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 429 ₴


