
Квадрокоптер на радіокеруванні H263
1 649 ₴
- В наявності
- Код: H263BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Квадрокоптер на радіокеруванні H263
Квадрокоптер на радіокеруванні H263 поєднує в собі стильний дизайн, легкість і простоту керування, надійність, потужність і доступну вартість. Для запуску дрона попередня підготовка не потрібна. Квадрокоптер буде цікавий як пілотам-початківцям як модель для навчання, так і досвідченішим для польотів в обмеженому просторі.
Характеристики:
- Тип: квадрокоптер
- Тип керування: радіокерування
- Тип живлення: акумулятор
- Матеріал: пластик
- Світлові ефекти
- USB зарядний
- Запасні лопаті
- Кількість дизайнів: 2
- Розмір: 28 см
- Паковання: коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 80 м |
| Наявність відеокамери | Можливість установки |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 1600 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 90 мм |
| Вага | 300 г |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | від 5-ти років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 649 ₴

