
Екскаватор на керуванні 2276-1 (46 см)
1 317 ₴
- В наявності
- Код: 2276-1 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Екскаватор із ковшем на керуванні:
- рух уперед і назад, повороти, зупинка транспорту, а також підняття й опускання ковша здійснюються за допомогою зручного та простого у використанні пульта керування; сам екскаватор працює від акумулятора;
- кабіна екскаватора також рухома та може обертати на 360°.
Довжина іграшки 46 см
Екскаватор працює від акумулятора (у комплекті)
Акумулятор із зарядним пристроєм. Рухомий ківш.
Паковання 49 х 14 х 32 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Екскаватор |
| Вікова група | Від 5 років |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Кількість каналів | 6 |
| Радіус дії | 15 м |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 600 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Розміри | |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 317 ₴
- Спосіб упаковки: картон,пленка

