
Дитяча скарбничка Лімо Банк M 4550-2
745 ₴
- В наявності
- Код: M 4550-2 BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча скарбничка Лімо Банк M 4550-2
Цікава іграшка для хлопчика та дівчинки виготовлена у формі банківського термінала. В ігровому наборі Монети та паперові гроші.
- Індикатор перевірки банкнот.
- Сканування відбитків пальців.
- Зміна пароля.
Термінал скарбничка зі звуковими ефектами (українською мовою),
- 4 пісні
- 8 швидкомовок
- 5 віршів
- 10 функцій
- 15 фраз
працює від батарейок 3х АА (не входять до комплекту)
Розмір іграшки 25 см, 2 різновиди, у коробці 23,5-28-10.5 см
Для дітей від 3 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тематика виробу | День народження |
| Стан | Новий |
| Ширина | 170 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 250 мм |
| Виробник | Limo Toy |
| Колір | Салатний |
| Вага | 300 г |
| Глибина | 130 мм |
| Матеріал | Пластмаса |
Інформація для замовлення
- Ціна: 745 ₴

