
Трек ігровий на керуванні 6606-B
1 459 ₴
- В наявності
- Код: 6606-BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трек ігровий на керуванні 6606-B
Довжина треку 550 см
Масштаб 1:43
На дистанційному керуванні (на шнурі)
У комплекті 2 машинки
Працює від мережі 220V
У коробці 55,5-36-5,5см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип живлення | Мережа |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 320 мм |
| Довжина упаковки | 530 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 459 ₴

