
Автомат Нерф із присосками BIG515
929 ₴
- В наявності
- Код: BIG515BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автомат Нерф BIG515
Розмір автомата: 58 см,
У комплекті м'які кулі-присоски 36 шт.
Працює на батарейках
Постачається в коробці.
Матеріал: пластмаса.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кулемет |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які патрони |
| Колір | Різні кольори |
| Максимальна дальність стрільби | 10 м |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація мішенню | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 425 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Ширина упакування | 220 мм |
| Висота упаковки | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 929 ₴

