
Іграшковий ноутбук "Єдиноріг" Win Fun 8083-01
619 ₴
- В наявності
- Код: 8083-01 BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Іграшковий ноутбук "Єдиноріг" Win Fun стане першим ґаджетом дитини.
Цей оригінальний і барвистий ноутбук у формі єдинорога познайомить дитину з цифрами, літерами та кольорами. Також іграшка видає звуки англійською мовою та відтворює мелодії. Іграшка має компактний розмір і зручну форму. Виготовлена з якісного пластику.
Ігри з таким ноутбуком сприятимуть розвитку уяви, логічного мислення, динаміки, координації, моторики, сенсорики та фантазії.
Особливості
- Бренд: Win Fun;
- Країна бренда: Китай;
- Рекомендований вік: від 1 року;
- Матеріал: пластик;
- Габарити коробки: 24х24х7 см;
- Вага: 370 г;
- Живлення: від 3 батарейок типу ААА (не входять до комплекту);
- Комплектація: ноутбук
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитячий комп'ютер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Мови | Український |
| Ширина | 22 см |
| Довжина | 21 см |
| Висота | 5 см |
| Вага | 700 г |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функція автоматичного відключення | Ні |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 410 мм |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 619 ₴

