
Трансформер Оптимус прайм W8824A
444 ₴
- В наявності
- Код: W8824BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трансформер Оптимус прайм — це історія, що сповіщає про війну між інопланетними розумними машинами, які можуть трансформуватися в легкові автомобілі, вантажівки, літаки, техніку, людей і тварин
Бамблбі роботи легко трансформуються в машину.
Висота трансформера: 22 см.
У красивій подарунковій коробці 35 х 25 х 14 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 350 мм |
| Персонажі | Роботи трансформери |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 5 років |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Висота упаковки | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 444 ₴

