-18%

Дитяче багаторівневе паркування 660-A320
1 079 ₴
884,78 ₴
- В наявності
- Код: 660-A320BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяче багаторівневе паркування 660-A320
Паркування складається з 26 предметів.
У комплекті поліцейські машинки 3 шт., ігрове поле
Постачається в коробці 40 х 50 х 5,5 см
Розмір паркінгу 33 х 28 х 60 см
Звукові та світлові ефекти
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 300 мм |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 884,78 ₴

