
Банківський Термінал Ведмедик TZ-56B
644 ₴
- В наявності
- Код: TZ-56BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Банківський Термінал Ведмедик TZ-56B
Розміром 29 см.
Функція Сейф/Копилка, відбитків, Музика, Світло, Монети,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тематика виробу | День народження |
| Стан | Новий |
| Ширина | 150 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 180 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 300 г |
| Глибина | 130 мм |
| Матеріал | Пластмаса |
Інформація для замовлення
- Ціна: 644 ₴

