
Дитячий кулемет із присосками Нерф на батарейках M606
939 ₴
- В наявності
- Код: M606BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий кулемет із присосками Нерф на батарейках M606
Розмір кулемета 41,5 см
Іграшка комплектується кулі присоски 10 шт., кулі кульки 10 шт., приціл.
Автомат має світлові ефекти,Ю лазер, окуляри.
Працює від батарейок
розмір у коробці 42х22х9 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кулемет |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які патрони |
| Колір | Синій |
| Максимальна дальність стрільби | 15 м |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 520 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 800 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Ширина упакування | 220 мм |
| Висота упаковки | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 939 ₴

